سردار نقدی:‌ رژیم صهیونیستی پایگاه‌ نظامی آمریکاست

دوشنبه, 29 آبان 1402 14:21 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با تاکید بر اینکه امروز غزه گورستان لیبرال دموکراسی غرب است، گفت: دنیا می‌بیند که رژیم صهیونیستی پایگاه‌ نظامی آمریکاست و غیرنظامی در آنها دیده نمی‌شود، هر کسی را به اسم غیرنظامی تبلیغ کردند، سندش بیرون آمد و خلافش ثابت شد.

به گزارش خط هشت از کرمان، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در نشست تبیینی با معاونان مدارس شهر کرمان که در محل سالن همایش‌های دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد، اظهار داشت: حرکت و قیام طوفان‌ الاقصی نشان داد که پیروزی فلسطین و وعده امام خامنه‌ای مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی چقدر نزدیک است.

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: یوم‌الله ۱۵ مهر این واقعیت را آشکار کرد که قدرت خداوند مافوق قدرت بشری است و هر کاری که اراده کند، اتفاق می‌افتد، او بر عهد خود پابرجاست و اگر مؤمنان جهاد را پیشه کنند، دست خدا به کمک‌شان می‌آید.

وی از تحریم ۱۷ ساله و همه جانبه در غزه سخن گفت و با اشاره به اینکه آنها حتی آذوقه خود را به سختی پیدا می‌کنند، بیان داشت: هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی و ماهواره‌های او لحظه‌به‌لحظه آنجا را بررسی و رصد می‌کنند و اشراف کامل دارند.

وی ادامه داد: اما در این نقطه که نصف شهر تهران است، کارخانه موشک‌سازی ایجاد و حماس نیروهایش را آماده می‌کند و بدون اینکه دشمن متوجه شود، لایه‌های امنیتی، مراقبتی و اشراف اطلاعاتی را می‌شکند و شبیه افسانه‌ها عملیات انجام می‌دهد.

سردار نقدی مقاومت ملت فلسطین و مردم غزه را بالاتر از افسانه عملیاتی حماس خواند و خاطرنشان کرد: آنها می‌دانستند بعد از این عملیات چه اتفاقی می‌افتد چراکه سالها تجربه دارند.

وی ادامه داد: ملتی که ۷۵ سال است دارد تحقیر می‌شود، آواره می‌شود، شکنجه می‌شود و در سختی و مشقت قرار می‌گیرد، حاضر است قربانی بدهد و خودش را برای آن آماده کرده است، حتی بیشتر از اینکه امروز می‌بینیم.

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بیداری ملت‌ها و شناختن رژیم صهیونیستی سخن به میان آورد و با تاکید بر اینکه دستاورد چهل و چند روزه در غزه کمتر از عملیات تاریخی حماس نیست، گفت: این بیداری به ظهور منجی و آزادی بشریت از چنگ ظالم‌ها کمک می‌کند.

سردار نقدی اضافه کرد: فروش قرآن در این چهل روز، ۸ برابر بیشتر از قبل شده و مردم جهان به مراکز فروش کتاب‌های دیجیتال روی آورده‌اند تا قرآن را بخرند و بخوانند.

وی تصریح کرد: ایستادگی ملت فلسطین زیر آتش‌وبمب و سخنان توحیدی و الهی کودکان آنها با ادبیات فصیح، جهان را به سمت فلسطین کشیده که محصول آموزش‌وپرورش آنها است.

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز غزه گورستان لیبرال دموکراسی غرب است، گفت: از رنسانس تا امروز مردم را به سوی ماده‌گرایی، سرمایه‌گرایی و لذت‌جویی سوق دادند و رسانه را به کمک گرفتند، اما امروز همه آن را در غزه از دست داده‌اند و تاریخ مصرفشان تمام شد.

وی اضافه کرد: تفکر غرب با لایه اجتماعی در افتاد، او با کودک‌کشی و مظلوم‌کشی خود، یک همزاد پنداری در میان کودکان عالم در سراسر جهان شکل داد، مردم دنیا دارند عمق تمدن غرب را می‌بینند و از این تمدن قصی‌القلب فاصله گرفته‌اند.

وی صهیونسیت‌ها را بدتر از چنگیز و هیتلر دانست و بیان کرد: آنها در بیان خود حداقل یک هدفی داشتند، اما اینها بیمارستان و مدرسه را می‌زنند و مردم عادی را می‌کشند، البته این را از آمریکایی‌ها یاد گرفتند، آنها هم در قندوز بیمارستان را بمباران کردند و ۲۵۰ بیمار، پرستار و پزشک را به شهادت رساندند و با رسانه‌های خود نگذاشتند کسی آن را ببیند.

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صهیونیست‌ها را ناتوان، ترسو و ذلیل خواند و عنوان کرد: آنها در غلبه نظامی و اطلاعاتی ناتوان هستند و هر روز در غزه تانک‌هایشان مثل موش از بین می‌رود.

وی تمدن اسلامی را مقابل تمدن وحشی آنها دانست و ابراز داشت: آنها سعی می‌کنند ما را با کشته‌سازی تروریست بنامند، اما واقعیت این است که روزی در بغداد برای بمباران منطقه نظامی، صبر کردیم تا اتوبوس غیر نظامیان عبور کند و برود.

 وی اضافه کرد: دنیا می‌بیند که رژیم صهیونیستی پایگاه‌ نظامی آمریکاست و غیرنظامی در آنها دیده نمی‌شود، هر کسی را به اسم غیرنظامی تبلیغ کردند، سندش بیرون آمد و خلافش ثابت شد.

وی عنوان کرد: فردی در فلسطین ۲۶ نفر از خانواده‌اش شهید شده‌اند، اما می‌گوید فدای اسلام، فدای قدس! اما صهیونسیت‌ها هر روز تظاهرات می‌کنند که مذاکره کنید، جنگ را تمام کنید، اسرای ما را آزاد کنید، این دو تمدن را مردم دنیا می‌بینند و مقایسه می‌کنند.

سردار نقدی تصریح کرد: خداوند اجازه نمی‌دهد که مسلمانان تسلیم طاغوت شوند، برخی می‌گفتند مگر می‌شود با آمریکا در افتاد؟ حالا فلسطینی‌ها نشان دادند که شدنی است.

وی ادامه داد: هیچ کسی در دنیا نیست که تصورش این باشد آنها مسیر درست را انتخاب کرده‌اند.

 

 

 

منبع: فارس

خواندن 4 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت

 • آینده‌نگری و امید در مکتب امام خمینی (ره)

  امید به آینده یکی از ویژگی‌های مهم در رهبری الهی امام خمینی (ره) است؛ امیدی که منشا آن، نگرش قرآنی و عرفانی ایشان بود. ایمان سرشار و برخاسته از یقین، امام را در میدان مبارزه و قیام برای خدا امیدوار و هوشیار ساخته بود و به دنبال او، یک امت، امیدوار به راه افتاد.

  ادامه مطلب...
 • بسیج رکن حیاتی دفاع ملی

  آماده به کار بودن بسیج در همه میادین دفاع سخت و نیمه‌سخت و نرم در همه بخش‌های کشور و در مقابل حوادث مختلف و مقابله با فتنه‌های سیاسی امنیتی، عدم غافلگیری، هوشیاری کامل و حساس بودن نسبت به تهدیدات دشمنان، خط‌شکنی در میدان‌های خطرناک و استکبارستیزی از جمله کارکردهای بسیج بود.

  ادامه مطلب...
 • بسیجی یعنی علی علیه‌السلام

  اگر گذشتنِ از جان برای رهبر جانان بود، علی جانفداترین‌ سرباز گمنام در لیلةالمبیت‌های فراوان اسلام بود؛ اگر جنگ‌های مشرکان و منافقان و یهودیان علیه اسلام و قرآن بود، علی غیورترین‌ سردار دل‌های مسلمانان و والاتریند مدافع حرم قرآن بود؛ اگر خدمت‌رسانی به محرومان و نوازشگری یتیمان بود، علی کریم‌ترین خادمان‌امت در میان مردمان بود.

  ادامه مطلب...
 • نقش و کارکرد بسیج

  از زمانی که فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی توسط امام خمینی (ره) صادر شد تاکنون این تشکل انقلابی و مکتبی در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف نقش و کارکردی مؤثر داشته است.

  ادامه مطلب...
 • به بهانه مرگ انسانیت

  تاریخ معاصر، حیران از حضور وحشیانه مِرکاواهای اهریمنی برای محاصره و شلیک به قلب بیمارستان‌هاست و صدای خس‌خس سینه‌های نوباوگان غریب غزه هنگام بارش تشعشعات فسفر سفید، در لابلای عربده‌های مستانه شیاطین صهیونیست، مجالی برای شنیده‌شدن نمی‌یابند.

  ادامه مطلب...

فرهنگ و هنر

cache/resized/4668876f105d7d5fd0fb083724deb898.jpg
«پسر تفتان» مستندی روایی از زندگی شهید «احمد ...
cache/resized/17f53d40c6ffdf1d7702fc6fb93ad229.jpg
کتاب درعا به قلم هاجر پورواجد، روایت خاطرات شهید ...
cache/resized/31474068c33998fb079d8e066f46036a.jpg
کتاب «بچه‌های چمران» مروری بر خاطرات رزمندگان ...
cache/resized/f3faac23d83b18fa3bcf4955dc5d71c4.jpg
آخرین روز از هفته کتاب و کتابخوانی است. حُسن ختام ...
cache/resized/13ba567f0f0cd10109e295f15bea54c7.jpg
رویداد هنر مسئله «شهید عزیز ما» همزمان با چهارمین ...
cache/resized/b53c257be057bef784ae6d9eaddefb12.jpg
کتاب «خط مقدم» اثر فائضه غفار حدادی که روایتی است ...
cache/resized/19d70b6701592ac6eff5d3ba30709466.jpg
کتاب تحسین‌شده «دختر شینا» به قلم بهناز ...
cache/resized/f86bd1baa0196623b2e2b9ac2045a807.jpg
کتاب «ماه‌ رخ» خاطرات سیده ماه‌ رخ حسینی که با 4 ...

مجوزها

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Patterns for Boxed Version
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family