به بهانه مرگ انسانیت

پنج شنبه, 25 آبان 1402 10:12 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تاریخ معاصر، حیران از حضور وحشیانه مِرکاواهای اهریمنی برای محاصره و شلیک به قلب بیمارستان‌هاست و صدای خس‌خس سینه‌های نوباوگان غریب غزه هنگام بارش تشعشعات فسفر سفید، در لابلای عربده‌های مستانه شیاطین صهیونیست، مجالی برای شنیده‌شدن نمی‌یابند.

به گزارش خط هشت، «حمید جهانگیر فیض‌آبادی» پیشکسوت دفاع مقدس؛ این روزها خیلی از آدم‌ها با دیدن صحنه‌های ضد بشری حیوانات انسان‌نُمای خودبزرگ‌بین صهیونیست، وجدان‌شان از اینکه انسان خلق شده‌اند در عذاب است.

البته برخی که از راه‌های غیر شرعی و حرام به مُکنت و مال و جاه و آلاف و الوفی رسیده‌اند، عاجز از صف‌بندی آخرالزمانی اسرائیل خون‌ریز خبیثند.

دُرّ گران‌بهای شرف، نایاب از شرافت و انسانیت، سرگردان موزه‌های خاک‌خورده جاهلیت وحشی مدرن است. بشریت در محاصره سبوعیت عصر تکنولوژی گرفتار زخم چرکین اشغال‌گری، جنایت، کشتار و ویرانی‌ست. واژه‌های نوع‌دوستی، هم‌یاری، امداد و کمک‌رسانی، دچار مضحکه و تمسخر زمان شده‌اند.

تاریخ معاصر، حیران و شگفت‌زده از حضور وحشیانه مِرکاواهای اهریمنی برای محاصره و شلیک به قلب بیمارستان‌هاست.

صدای خس‌خس سینه‌های نوباوگان غریب غزه هنگام بارش تشعشعات فسفر سفید، در لابلای عربده‌های مستانه شیاطین صهیونیست، مجالی برای شنیده‌شدن نمی‌یابند.

حاکمان و شیوخ عیاش، نهایت هم‌ّوغم‌ّشان برگزاری محافل رقص و آواز و پایکوبی‌ست، که مبادا، از مصیبت‌های جهان اسلام اندکی رنجور شوند!

اینک که از تنور دنیای سیاست، دنائت، رذالت و پستی حاکمان بی‌غیرت اسلامی _ عربی، آبی برای یاری مظلومین فلسطین گرم نمی‌شود و بخاری از آن بلند نیست، موسم بپا خاستن ملت‌های آزاده و احرار جهان است.

باید سدها را شکست. دیوارها و مرزها را درنوردید و مسلح و آماده به قلب سیاه دشمنِ حرامیِ زنجیرپاره کرده یورش برد و انتقام خون‌های به‌ناحق ریخته و ناله‌های مظلومانه و غریبانه کودکان، زنان و مردان غزه را از دژخیمان اهریمنی صهیونیست گرفت.

خدایا نسل‌مان را در صف پیام‌رسانان زینبی قرار ده تا برای آیندگان بگویند روزگاری نسل‌کشی و کودک‌کشیِ روزانه صدها انسان دردمند و بی‌پناه که جرم‌شان رسیدن به حق قانونی و شرعی‌ بود، چگونه با بمب‌ها و راکت‌های هوشمند و ممنوعه فسفری، آتش‌زا و خوشه‌ای، معادل قدرت چند بمب اتمی، از آسمان و زمین به خاک و خون کشیده شدند تا بشریت مدعی تمدن در قرن بیست‌ویک نتواند با رسانه‌های فریبنده و دروغ‌گوی بزرگ دنیا، جای جلاد و شهید را عوض کند.

 

 

 

منبع: دفاع‌پرس‌

خواندن 40 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت

 • آینده‌نگری و امید در مکتب امام خمینی (ره)

  امید به آینده یکی از ویژگی‌های مهم در رهبری الهی امام خمینی (ره) است؛ امیدی که منشا آن، نگرش قرآنی و عرفانی ایشان بود. ایمان سرشار و برخاسته از یقین، امام را در میدان مبارزه و قیام برای خدا امیدوار و هوشیار ساخته بود و به دنبال او، یک امت، امیدوار به راه افتاد.

  ادامه مطلب...
 • بسیج رکن حیاتی دفاع ملی

  آماده به کار بودن بسیج در همه میادین دفاع سخت و نیمه‌سخت و نرم در همه بخش‌های کشور و در مقابل حوادث مختلف و مقابله با فتنه‌های سیاسی امنیتی، عدم غافلگیری، هوشیاری کامل و حساس بودن نسبت به تهدیدات دشمنان، خط‌شکنی در میدان‌های خطرناک و استکبارستیزی از جمله کارکردهای بسیج بود.

  ادامه مطلب...
 • بسیجی یعنی علی علیه‌السلام

  اگر گذشتنِ از جان برای رهبر جانان بود، علی جانفداترین‌ سرباز گمنام در لیلةالمبیت‌های فراوان اسلام بود؛ اگر جنگ‌های مشرکان و منافقان و یهودیان علیه اسلام و قرآن بود، علی غیورترین‌ سردار دل‌های مسلمانان و والاتریند مدافع حرم قرآن بود؛ اگر خدمت‌رسانی به محرومان و نوازشگری یتیمان بود، علی کریم‌ترین خادمان‌امت در میان مردمان بود.

  ادامه مطلب...
 • نقش و کارکرد بسیج

  از زمانی که فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی توسط امام خمینی (ره) صادر شد تاکنون این تشکل انقلابی و مکتبی در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف نقش و کارکردی مؤثر داشته است.

  ادامه مطلب...
 • به بهانه مرگ انسانیت

  تاریخ معاصر، حیران از حضور وحشیانه مِرکاواهای اهریمنی برای محاصره و شلیک به قلب بیمارستان‌هاست و صدای خس‌خس سینه‌های نوباوگان غریب غزه هنگام بارش تشعشعات فسفر سفید، در لابلای عربده‌های مستانه شیاطین صهیونیست، مجالی برای شنیده‌شدن نمی‌یابند.

  ادامه مطلب...

فرهنگ و هنر

cache/resized/4668876f105d7d5fd0fb083724deb898.jpg
«پسر تفتان» مستندی روایی از زندگی شهید «احمد ...
cache/resized/17f53d40c6ffdf1d7702fc6fb93ad229.jpg
کتاب درعا به قلم هاجر پورواجد، روایت خاطرات شهید ...
cache/resized/31474068c33998fb079d8e066f46036a.jpg
کتاب «بچه‌های چمران» مروری بر خاطرات رزمندگان ...
cache/resized/f3faac23d83b18fa3bcf4955dc5d71c4.jpg
آخرین روز از هفته کتاب و کتابخوانی است. حُسن ختام ...
cache/resized/13ba567f0f0cd10109e295f15bea54c7.jpg
رویداد هنر مسئله «شهید عزیز ما» همزمان با چهارمین ...
cache/resized/b53c257be057bef784ae6d9eaddefb12.jpg
کتاب «خط مقدم» اثر فائضه غفار حدادی که روایتی است ...
cache/resized/19d70b6701592ac6eff5d3ba30709466.jpg
کتاب تحسین‌شده «دختر شینا» به قلم بهناز ...
cache/resized/f86bd1baa0196623b2e2b9ac2045a807.jpg
کتاب «ماه‌ رخ» خاطرات سیده ماه‌ رخ حسینی که با 4 ...

مجوزها

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Patterns for Boxed Version
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family